Promocje

NOWOŚĆ! ZOGA FACE INTEGRATION - Najbardziej zaawansowany masaż liftingujący!

ZOGA FACE INTEGRATION 1 zabieg 250 zł

ZOGA FACE INTEGRATION 5 zabiegów + 1 gratis 1250 zł

ZOGA FACE INTEGRATION 8 zabiegów + 2 gratis 2000 zł

 

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy  technik manipulacji mięśni.To koncepcja dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym. Seria zabiegowa pozwoli na znaczą poprawę kondycji skóry, a przede wszystkim widocznie wygładzi zmarszczki i poprawi jędrność. Terapię można łączyć z innymi zabiegami i masażami liftingującymi. Zoga Face Integration to również doskonały sposób na wygładzanie i uwypuklanie, a czasami nawet pełną likwidację zmarszczek;

Spektakularny masaż odmładzający LIFTING 3D!

LIFTING 3D 60 min  1 zabieg 180 zł

LIFTING 3D 5 zabiegów + 1 gratis 900 zł

LIFTING 3D 8 zabiegów + 2 gratis 1440 zł

 

Masaż 3D stanowi świetną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Można przygotować nim mięśnie przed zastosowaniem toksyny botulinowej lub zrewitalizować je po zabiegach. Masaż (stymulujący) liftujący 3D  to holistyczna terapia manualna, która dzięki poszczególnym elementom, zapewni głęboką relaksację i rozluźnienie spiętych mięśni. Zabieg jest bezbolesny, ale intensywna stymulacja mięśni twarzy, szyi i dekoltu, pozwala dogłębnie dotlenić i wzmocnić je, wygładzić zmarszczki oraz rozświetlić skórę. Może być wykonywany jako pojedynczy zabieg lub w serii aby uzyskać widoczny efekt poprawy jędrności skóry.

Masaż liftingujący KOBIDO w pakiecie taniej!

Masaż KOBIDO 1 zabieg 180 zł

Masaż KOBIDO 5 zabiegów + 1 gratis 900 zł

Masaż KOBIDO  8 zabiegów + 2 gratis 1440 zł

 

Japoński masaż twarzy KOBIDOdziała na wielu poziomach, oprócz wyraźnej poprawy wyglądu i kondycji skóry gwarantuje głęboki relaks. Dzieli się na cztery etapy: relaks, drenaż limfatyczny, lifting oraz akupresura. Składa się z około tysiąca ruchów: subtelnych, szybkich, intensywnych zapewniając widoczną oraz długotrwałą poprawę wyglądu i kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Masaż ten to również profilaktyka procesów starzenia się skóry. W wyniku masażu następuje wygładzenie, zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, poprawia się jędrność i napięcie skóry, stąd nazywany jest liftingiem bez skalpela i stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej.

© COPYRIGHT ©2022, All rights reserved. site by jetdesign.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.